pomoc w pisaniu prac magisterskich licencjackich
Wymagana jest wartość.Nieprawidłowy format.

3 proste kroki
Pomocnego Pisania:

1 Wyślij do nas zapytanie dotyczące Twojej pracy
2 Wycenę pracy otrzymasz w ciągu 48h
3 Po 2 tygodniach otzymasz gotowy produkt*

CENNIK

Każda praca jest specyficzna. Inaczej wycenimy pracę magisterską a inaczej licencjacką ponadto każdy ma inne oczekiwania dotyczące objętości pracy.

Na cenę Twojej pracy wpływa: rodzaj pracy (magisterska, licencjacka inna), objętość, termin realizacji, dziedzina naukowa.

Oferujemy bardzo jasny sposób rozliczenia za wykonane zlecenie. Dla Twojego bezpieczeństwa po napisaniu pracy, bądź poszczególnych jej rozdziałów wysyłamy fragmenty jako potwierdzenie rzetelnego wykonania zlecenia. Następnie Klienci po zapoznaniu się z otrzymanymi fragmentami wpłacają wynagrodzenie na nasze konto firmowe.

Skontaktuj się z nami, a zrobimy dla Ciebie NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ wycenę Twojej pracy. Zanim wyślesz przelew dostaniesz od nas kilka początkowych stron. W ten sposób wiesz za co płacisz.
Nie tworzymy plagiatów, nie kopiujemy treści z Internetu. Każdą naszą pracę cechuje niepowtarzalność i indywidualność. Nie wierzysz? Sprawdź! Wyślij zapytanie już teraz!

* Wykonane przez nas opracowania i inne materiały mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK
Firma nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób ich wykorzystania.